Proč jsem se rozhodla psát blog?

Rozhodla jsem se využít ten tvůrčí potenciál, který dřímá v každém z nás, být kreativní a využívat čas efektivně pro něco, co mi dává smysl, pomáhat lidem nalézt směr, pokud ho v dnešní rychlé a hektické době ztrácejí. Miluju sdílení a inspiraci vlastním příkladem, neboť věřím, že má smysl snít, že má smysl věřit, a že je jen na nás tomu uvěřit.   Ale pouze sedět a snít nestačí.

Mým záměrem je přiblížit poznatky z osobního rozvoje, pozitivní psychologie, motivace, koučování a také otvírat tabuizovaná témata jako je hojnost nebo smrt. Tato témata nás každodenně obklopují, jenom se zkrátka a dobře o nich na veřejnosti moc nemluví. Možná si říkáte, jak to všechno spolu souvisí? Paralela je, že vše je spojeno s druhou čakrou neboli naší životní energií, která se prolíná těmito tématy. Znáte ten pocit, když si vás něco volá a vy nevíte proč?

Přála bych si, aby většina lidí trávila čas tím, co je maximálně naplňuje a dává jim smysl, žili tak, aby uplatňovali své silné stránky nebo alespoň hledali možnosti, jak je využít a našli tak smysl, vnitřní radost i naplnění.

Cílem tohoto blogu je inspirovat, motivovat všechny, kteří mají sny a chtějí od života zkrátka víc, i když se jim možná momentálně nedaří. Ta volba, pro co se rozhodneme,  je na každém z nás. Pokud články alespoň jednoho z vás povzbudí, rozesmějí, namotivují – blog splní svůj účel.  

Tak, ať vás to tu baví a užívejte si tu životní cestu k radosti a naplnění.  

Vaše

Andrea

Napsat komentář