adrian-226109-unsplash.jpg

Konzultace pro pozůstalé(po sebevraždě)

Vím, že:

 Ve spojení se svým životním příběhem jsem se rozhodla nabyté zkušenosti sdílet s lidmi, kteří se stejně jako já před pár lety ocitli ze dne na den ztracení, zmatení, v šoku, plní bolesti a protichůdných emocí  po tom, kdy jejich blízký si vzal život. 

Vím, jaké to je, když si váš blízký vezme život, jak se cítíte, a jakou bezmoc prožíváte. Najednou nic nedává absolutní smysl. I já v tom největším zoufalství chtěla od někoho vědět, kdo byl kdysi ve stejné situaci dál, že vše bude zase v pořádku

Nejsem studovaná psycholožka ani psychoterapeutka, a sice v květnu 2022 jsem absolvovala seminář „Sebevražda a sebevražedné jednání klienta“ a zakončila jej certifikátem, který jako puzzle doplnil mou 10 letou cestu s touto zkušeností v roli pozůstalé. 

V neposlední řadě jsem obyčejný člověk, který si tuhle situaci zažil na vlastní kůži a vím, jak se cítíte a co s největší pravděpodobností prožíváte. Dokážu Vás pochopit, vcítit se, vyslechnout, být tu pro Vás a zároveň Vám předat metody a techniky, které mě pomohly na cestě k znovu nalezení rovnováhy. 

Vy na to nemusíte být sami. Ulehčím Vám to. Provedu Vás. Nabízím individuální podporu pro pozůstalé po sebevraždě, neboť sebevražda má svá specifika a dala bych všechno, kdybych tuto službu mohla v minulosti využít dříve.

Možná už je to třeba delší doba, co vás tato událost postihla, a vy se chcete odpoutat a začít znovu. Jsem tu pro Vás, abych Vás podržela, abych Vám dodala naději, že to zvládnete a že v tom nejste sami. Také vím, jak společné sdílení v kruhu pozůstalých je ohromně léčivé. 

Poskytnu Vám pochopení, porozumění i naději, že v tom nejste sami. Prošla jsem si procesem uzdravení k vnitřnímu naplnění a vědomým uzdravením, když mi to dovolíte, provedu i Vás.

 

Nabídka individuální podpory pro pozůstalé

Pokud by ses rád/a přidal/a do uzavřené facebookové skupiny, kde společně sdílíme toto téma, jsi vítán/a.